30.04.2017 | קרן נתנזון-ויץ


המתמודדות זכו להצצה חווייתית למגוון רחב של טיפולים קוסמטיים ביום פינוק שתכננה חוה זינגבוים במיוחד עבורן. כך נראה עולם הטיפוח מבפנים


בבניין האקדמיה לקוסמטיקאיות פרא-רפואיות של חוה זינגבוים, נותנת החסות הראשית של תחרות מלכת היופי, התייצבו המועמדות בתחרות מלכת היופי כדי לחוות טיפולי פנים עם חומרים פעילים בטכנולוגיה מתקדמת, עיסוי באבנים חמות, סידור גבות, מניקור ופדיקור. והפינוקים האלה הם רק חלק קטן מההכשרה הרחבה שמקבלת כל תלמידה במקום.

מסלול הלימודים באקדמיה מעניק בסיס לקריירה עצמאית בתחום הביוטי, ומורכב מארבעה שלבים: השלב הראשון כולל לימודים עיוניים ומעשיים מעמיקים, שבסופם ניתנת תעודה מוכרת מטעם משרד התעשייה והמסחר. בשלב זה נחשפות התלמידות למגוון מוצרי הקוסמטיקה המוצעים בשוק, ממיטב חברות הקוסמטיקה הישראליות. השלב השני מתמקד בהתמחות כקוסמטיקאית פרא-רפואית, בליווי הרצאות רופאים מומחים מבית החולים איכילוב. בשלב השני, לאחר שהתוודעו להיצע המוצרים השונים ולאחר שעברו את בחינות התמ"ת, התלמידות נחשפות לשיטת הטיפול הדו-עומקי ולתכשירים הפרא-רפואיים מבית חוה זינגבוים. השלב הבא הוא קורס מתקדם לאבחון עור רב-מערכתי המתקיים באיכילוב, שפיתחה גב' זינגבוים בשיתוף עם פרופ' אייל גור. הקורס הרביעי והאחרון מעניק התמחות בטכנולוגיות החדישות ביותר לטיפול בבעיות העור השונות.
זינגבוים ליוותה באופן אישי את ביקורן של המתמודדות, והחכימה אותן בהסברים ובהדגמה של מגוון התכשירים, המכשור, הפעולות המומלצות והטיפים הטובים ביותר לשמירה על עור פנים רענן ובריא.

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים