13.02.2017 | קרן נתנזון-ויץ


איך אפשר לנצל את החשיפה בתחרות מלכת היופי להשתלבות בתעשיית האופנה? ג'ני צ'רוואני, קארין עליה ומתמודדות עבר נוספות חלקו את הסיפור שלהן עם בנות הנבחרת הנוכחית

 בעשרות השנים שבהן נערכת תחרות מלכת היופי, הפכו רבות מהמתמודדות בה לכוכבות, דוגמניות, שחקניות ומנחות מפורסמות, והן מעידות כי מדובר לגמרי ב"רגע משנה חיים". עבור אלו שזכו בתואר, המעבר מאנונימיות להכרה ציבורית, בליווי שערים למגזינים, צילומים לקמפיינים, נוכחות באירועים והשקות מתוקשרות, מהווה אבן דרך משמעותית בקריירה.

 במפגש עם נבחרת המועמדות של השנה, סיפרו מלכת היופי הנוכחית, קארין עליה ונערת ישראל, ים קספרס אנשל, נערת ישראל לשנת 2015 אביגיל אלפטוב ונערת ישראל לשנת 1999 ג'ני צ'רוואני, על הדרך שיש לעבור עד הרגע שבו מונח הכתר ועל מה צופנת שנת המלוכה.

צ'רוואני, למשל, היא המתמודדת הישראלית האחרונה שהעפילה לשלב הפיינליסטיות בתחרות "מיס יוניברס" וזכתה בה במקום השלישי, מבין כמעט מאה מדינות. מאז היא מינפה את עצמה והפכה לדוגמנית מבוקשת שמובילה קמפיינים, השתתפה ב"הישרדות" וגם בתוכנית "שש אמהות", ובמקביל, התמקדה בלימודים והפכה לנטורופתית ומעצבת פנים. 

בפאנל שנערך במלון סוויטות הבוטיק Port and Blue TLV, בנמל תל-אביב, חלקו זוכות העבר סיפורים וחוויות מתחרות "מיס עולם" ו"מיס יוניברס" שבהן ייצגו את ישראל, לצד טיפים כיצד לנצל את החשיפה שהן מקבלות. אליהן הצטרפו גם שי ברקוביץ' ורומי נסט, בוגרות התחרות מהשנה שעברה, שאמנם לא זכו באף תואר, אבל ניצלו היטב את הבמה שקיבלו ותרגמו אותה לעשייה מרשימה בתחום: ברקוביץ', שעלתה לרביעיית הגמר, מיוצגת בסוכנות "עלית" והשתלבה בחודשים האחרונים במגוון צילומי אופנה, קמפיינים ותצוגות של חברות מובילות בתעשייה.

נסט הפכה ממועמדת בולטת לאושיית רשת והוזמנה להשתתף בתחרות הבינלאומית "מיס מולטיברס" שצולמה בקאריביים. התחרות התקיימה בפורמט של תוכנית ריאליטי ושודרה ברחבי ארצות הברית ודרום אמריקה, ונסט, שהגיעה למקום השלישי בתחרות, זכתה בחוזה דוגמנות וממשיכה להצטלם מעבר לים. אין ספק, למתמודדות בתחרות מלכת היופי 2017 יש למה לצפות.

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים