13.02.2017 | קרן נתנזון-ויץ


לרוב, השתתפות בתחרות מלכת היופי, היא טבילת האש הראשונה של המועמדות בעולם האופנה. ארבע מהמועמדות השנה, הן כבר דוגמניות בפועל, שהחליטו לנסות את מזלן. מדוגמנית למועמדת, צפודוגמניות שהפכו בין לילה למועמדות, בתחרות מלכת היופי של ישראל לשנת 2017. זה בקצרה, הסיפור של ארבע מהמועמדות הבאות, טל בן חיים, יאנה גרוס, נויה אריאלי ורתם רבי. לארבע היפות הללו, זו לא תהיה טבילת האש הראשונה. האם הניסיון יסייע להן?


אתן כבר מדגמנות בפועל. אז למה זו הפלטפורמה נכונה עבורכן? 

נויה אריאלי: "התחרות, קודם כל היא מביאה המון חשיפה. במידה ואזכה, אני אוכל לייצג את המדינה וזה לא סתם דוגמנות, זה מעבר לכך". 

יאנה גרוס: "אני מדגמנת כבר חמש שנים. רציתי לחשוף משהו מעבר לתמונות שרואים כל הזמן. הצטלמתי לתכשיטים של פדני, הצטלמתי לבגדים, אני פרזנטורית של חברת יפו-תל אביב, הצטלמתי לסטייל ריבר, להרבה חברות בגדים, שמלות כלה, ועוד. עכשיו אני עוצרת הכל, לוקחת חודשיים של הפסקה ומבחינתי זה שווה את זה".

טל, את כבר השתתפת בשתי תחרויות. זכית במלכת היופי של הדרום בגיל 16, נכון? 

טל, את כבר השתתפת בשתי תחרויות. זכית במלכת היופי של הדרום בגיל 16, והשתתפת במיס פרוגרס באיטליה?

 טל בן חיים: "מיס פרוגרס, זאת תחרות של יופי והעצמה נשית. הזכייה, תלויה גם ביופי המועמדת, וגם בפרויקט שכל בחורה יוזמת. אני זכיתי בתחרות הישראלית, וטסתי לאיטליה לייצג את ישראל. באיטליה קטפתי, את המקום הרביעי. זאת הייתה חוויה מאוד גדולה". 

רתם, את בילית כמה חודשים במילאנו. ספרי לנו? 

רתם רבי: "במילאנו עשיתי אודישנים רבים, כל יום קמתי בבוקר וניסיתי את מזלי. אני יחסית חדשה בתחום הדוגמנות, טסתי גם לפריז לנסות את מזלי, הייתי באודישן לתצוגת אופנה של ברברי וגוצ'י, וגם לקוסמופוליטן, שזה מגזין עולמי. להשתתף בתחרות מלכת היופי של ישראל, זה חלום הילדות שלי, אז הייתי חייבת לחזור מפריז ולהשתתף". 

איפה יותר חשוב לכן להצליח? בחו"ל או בארץ?  

רתם רבי: "אני חושבת שהצלחה זה לא עניין של מיקום גיאוגרפי. בכל מקום את יכולה להביא את מה שאת, אם זה בישראל ואם זה בחו"ל". 

יאנה גרוס: "אני יותר שואפת להצליח בארץ. אני אוהבת את המדינה שלי, ואני רוצה להגיע כמה שיותר רחוק פה".

 

הלבשה קרן נתנזון-ויץ: אופנת אפריל, תכשיטים: קרן וולף
הלבשת מועמדות: GALITA

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים