13.02.2017 | קרן נתנזון-ויץ


מאחורי מלכות יופי רבות, עומד בן זוג, שלא תמיד צולח את התחרות. ארבע המועמדות שמחזיקות בזוגיות יציבה, לא מוכנות ליפול לקלישאות, ומספרת איך מתמודדים עם הזוגיות והתחרות יחד. צפו

החלטנו לבדוק את קלישאת החבר והמלכה, ולשם כך כינסנו ארבע מועמדות, שמתחזקות זוגיות יציבה להפליא. האם הקלישאה נכונה? ומה הסיבות שקשה לשמר זוגיות אחרי זכייה בכתר? פאנל זוגיות מלכותית עם אדר גנדלסמן, נויה אורלי, בר מור ונוי ביבי.

כבר נתקלתן בקלישאות על עולם הדוגמנות ועל מלכות היופי בפרט? 

אדר גנדלסמן: "אני  נתקלתי בסוגיית האוכל. כל דבר שאני אוכלת פתאום אנשים פותחים לי עין: מה, אבל איך מסכימים לך לאכול דבר כזה?". 

נוי ביבי: "שואלים אותי: בטח אומרים לכן לא לאכול ומרעיבים אתכן כל היום. לא, כל היום מביאים לנו סנדוויצ'ים ופסטות וקינוחים וקרואסונים". 

חוץ מקלישאת הקלישאות, השלום העולמי, יש את הקלישאה על החבר. לכולכן, נכון, יש חבר? 

אדר גנדלסמן: "אפשר להגיד שהחבר שלי לחוץ מהתחרות. הוא מנסה לפרגן כמה שאפשר אבל רואים את הלחץ, אין מה לעשות. זה מרתיע, אבל זה לא באמת כמו שזה נראה". 

נויה אורלי: "החבר שלי בהתחלה מאוד פחד מהעולם הזה, כי הוא שמע כל מיני סיפורים. הוא חשש מזה כי יש הרבה תחמנות בעולם הזה והוא יודע שאני תמימה." 

נוי, חבר שלך בשלוש השנים האחרונות, זה רז מאיר. הוא שחקן כדורגל בהפועל אשקלון וגם בנבחרת הצעירה של ישראל.

שחקני כדורגל ובנות במלכות היופי ודוגמניות, זה מתחבר ביחד? 

נוי ביבי: "אני אגיד לך את האמת, אני לא מרגישה שאנחנו באמת חלק מהקלישאה הזו. התחרות נפלה עליי באמצע החיים, זה לא משהו שהיה על הפרק לפני". 

אז למה בעצם מערכות יחסים נגמרות, לאחר הזכייה? 

נוי ביבי: "אנשים משתנים. נשים מגיעות לתחרות, הן גם מתבגרות תוך כדי, הן מגלות הרבה דברים שהן לא ידעו, הן נפתחות לעולמות חדשים".

הלבשה קרן נתנזון-ויץ: אופנת אפריל, תכשיטים: קרן וולף
הלבשת מועמדות: GALITA

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים