13.02.2017 | איתי א' גורביץ'


גלי, מתולתל, זיגזג או צמות? מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה ונבחרת המועמדות לתחרות מלכת היופי מדגימים את הטרנדים של העונה. ספוילר: הכל הולך

מסע מרגש עובר על המתמודדות לתואר מלכת היופי 2017, עמוס בתחנות ובמשימות מלכותיות. אחת מהן התקיימה על סט צילומים של "נטורל פורמולה", ובה הפקידו הבנות את שערן בידיהם של מעצב השיער הראשי עומר אסף וצוות עובדיו להפקת מדריך הטרנדים החמים לעונה הקרובה.

מבחר התסרוקות שיככבו העונה מגוון מתמיד ומציע פתרון מושלם לסוגי שיער ומבני פנים שונים. קחו לדוגמה את טרנד הצמות, שהפך לפופולרי בשנים האחרונות וממשיך ללוות אותנו גם העונה. שימו לב שמדובר במראה חזק המורכב מצמות מהודקות ומלאות ברק (סרום קרטין של "נטורל פורמולה" יקל את הביצוע). אפשר לקלוע שלוש או חמש צמות, כתר או צמה אחת מרכזית, הכל הולך!

שנות ה-70 חזרו להשפיע על עולם האופנה והטרנד מתבטא בשיער גלי בצורת זיגזג, המשלב בין פשטות לאלגנטיות. הלוק הזה אינו מורכב מדי לביצוע כפי שהוא נראה - יוצרים אותו באמצעות מריחת מוס ועבודה עם טוסטר, שבעזרתו נוצר הזיגזג עצמו. ספריי שיינינג לפינאלה ייצור את הברק המושלם הנחוץ למראה הסופי.

 המראה הגלי, שהוא טבעי ונקי ויחד עם זאת זוהר ומחמיא, חביב מאוד על כוכבות הוליוודיות בהרכבת המראה הזוהר לטקסים נוצצים. אך את לא חייבת הזמנה לטקס האוסקר כדי להיראות הכי גלאם שיש, נכון?

הרשימה כוללת בשורה משמחת לכל המתולתלות שבכן, וגם אם לא בורכת בתלתלים טבעיים הורסים תוכלי לייצר אותם בכמה שלבים פשוטים באמצעות תכשירים נכונים למשימה, כמו קרם לחות ומוס לבניית תלתלים של "נטורל פורמולה".

לצד כל הטרנדים נמצא המראה העל-זמני והסקסי של השיער החלק. הדרך להשיג אותו נחשבת קלה למדי ושימוש נבון בקרם ובסרום קרטין מבית "נטורל פורמולה", בשילוב עם פן, יחולל פלאים ויסובב לא מעט ראשים ברחוב.

המדריך המלא לפניכן. צפייה מהנה ומועילה.

סגנון: קרן נפתלי | צילום: איתן טל | ע. צלם: שחף מור | איפור: אביבית מוגרבי, הגר נחמיאס, יאנה פרוביז | שיער: עומר אסף, ליאור גבריאלוב, גיא שמואל, סהר קבלו, בועז עוזרי | צילום ועריכת וידאו: קובי פליישמן | צולם במרכז לאמנויות המופע תל-אביב

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים