13.02.2017 | קרן נתנזון-ויץ


בסדנת האיפור של פופה מילאנו ישראל למדו המועמדות לתחרות מלכת היופי למקסם את היופי שלהן ולהרכיב את תיק האיפור האולטימטיבי

עור פנים חלק, קורן ונטול פגמים ניתן להשיג היום בכל תוכנת עריכה בסיסית באינסטגרם ובסנאפצ'ט, אבל איך מתמודדים במפגש עם המציאות? "קודם כל צריך לדעת לאהוב את מה שיש בך, כי בסוף האמת יוצאת לאור והכל מתגלה", מבהיר רונן שטיינר, המדריך והמאפר הראשי של חברת פופה מילאנו ישראל. "בעידן הסלפי והתיעוד העצמי התמידי איפור נכון מצמצם את הפער הגדול בין המציאות לזיוף, לכן אני חושב שעדיף לכל אחת לזהות את נקודות החוזק והתורפה שלה ולנצל נכון את נתוניה הטבעיים".

סודות האיפור לאירועים שונים, הטרנדים הבולטים לאביב 2017 ורשימת המוצרים הכי חדשים ונחשקים בשוק עמדו בבסיס סדנת האיפור השנתית המסורתית למועמדות בתחרות מלכת היופי, שהתקיימה השנה במלון סוויטות הבוטיק Port and Blue TLV בנמל תל-אביב. 16 המועמדות, שנבחרו להתמודד על תואר "מלכת היופי של ישראל", התגודדו סביב שטיינר וחיכו בהתרגשות להדרכה המותאמת אישית עבורן.

 

היסודות החשובים באיפור, כך הן למדו בסדנה, הם למידת סדר הפעולות, התנסות בהן עד רכישת מיומנות של דיוק ומינון, התאמת המוצרים והרכבת תיק האיפור האולטימטיבי. חמישה מוצרי חובה כיכבו בהדגמת המראות השונים על המועמדות: פריימר, קונסילר, מייק אפ, מוצר רב שימושי הנקרא all over (צללית, סומק וברונז'ר באחד) ומסקרה, שאליהם מתווספים ליפסטיק, עפרונות לגבות ואיילינר בהתאם לגוון העור, התאורה והלוק הדרוש.

צפו בהדגמה, שלב אחר שלב, ותראו איך משיגים מראה נקי וטבעי ללוק קז'ואל נינוח לשעות היום, ומראה גלאמי מהפנט לשעות הערב.

 

חמשת חוקי האיפור של רונן שטיינר ל"פופה מילאנו":

  • להקפיד על התאמה בין גוון המייק אפ לצבע העור.
  • להתייחס לגבה כאל המסגרת של העין, ולשפר את המראה שלה בעזרת עיפרון קשה מותאם או ערכת עיצוב גבות.
  • לא לוותר על מסקרה שמאריכה, מפרידה ומעניקה נפח לריסים.
  • להעז עם צבעי הליפסטיק. בנוסף, למצוא את הגון האדום המתאים לה, כי כל אחת צריכה לפחות אחד כזה.
  • להתנסות במוצרים לפני שרוכשים אותם. אפשר לאפר חצי פנים ולראות את התוצאה המתקבלת, למשל מייק אפ עם מרקם אחד בחצי פנים ומרקם אחר בחצי השני, כדי למצוא את הטקסטורה הנכונה.


למידע נוסף היכנסו לדף הפייסבוק

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים