13.02.2017 | קרן נתנזון-ויץ


בנות הנבחרת הגיעו לקליניקה של הפלסטיקאי ד"ר לוי אברהם כדי לשמוע ממנו על החידושים האחרונים בתחום האסתטיקה הרפואית, ועל האפשרויות להיראות אפילו יפות יותר
 

לשאלה "מי האישה הכי יפה בעולם" יש תשובות רבות ושונות, מאחר שאידיאל היופי משתנה מתקופה לתקופה, ממקום למקום ומתרבות לתרבות. אבל גם הנשים היפות ביותר (וגברים כמובן) שואפות לפעמים לשפר את המראה שלהן, כולל המועמדות בתחרות מלכת היופי המייצגת מגוון של מראות וביוטי. 

ד"ר לוי אברהם, פלסטיקאי בכיר, חבר איגוד ומומחה לאסתטיקה רפואית, הזמין את המועמדות לקליניקה שלו להצגת החידושים בתחום. במפגש שנערך במתחם הקליניקה המפואר ביהוד בין צמחייה טרופית, מפלי מים ועבודות עץ בעיצובו, פירט ד"ר לוי על השיטות והמכשירים המתקדמים והדגים את השינויים האסתטיים שעברו מטופליו. 

מגוון הטיפולים היום נחלקים לכאלה שדורשים התערבות כירורגית פולשנית ולכאלה שלא!

הטיפולים הלא פולשניים מקטגוריית הזרקת חומצה היאלורונית לאזורים שונים כמו פנים, עצמות לחיים, שפתיים, אזורי הגבה, צוואר וכד', כדוגמת החומר החדשני מסוג פרופילו המכיל חומצה היאלורונית טהורה בריכוז גבוה עם יכולת אינטגרציה גבוהה ואחידה. הטיפול נעשה בטכנולוגיה חדשה בעלת פטנט המאפשר לטפל בשורש הבעיה ולא בסימפטום, בכל הקמטוטים, איכות העור, חידושו והצערתו על ידי פעולה של חידוש תאים, כמו כן חידוש האלסטין המאפשר לרקמת העור לחזור שוב לצורתה המקורית. כמו כן הפרופילו מסייע במילוי קמטוטים עדינים ויוצר אפקט של עור קורן יותר ומראה מתוח ובריא יותר. 

בטיפולים הלא פולשניים כלולים גם שימוש במכשירים בעלי טכנולוגיות מתקדמות של חברת מדיקל נובה מבית היצרן ALMA LASERS, שיכולים לשנות ולשפר את מרקם העור שלנו כמו מכשיר ה-ALMA-Q. זהו מכשיר  לייזר שאינו גורם לפציעה חיצונית של העור אלא לפעולת מיקרו טראומה כאשר קרני הלייזר פוסחות על שכבת האפידרמיס וחודרות ישירות לדרמיס (שכבת עור אמצעית) ולשכבות השומן. היתרון הוא שלרוב הטיפולים במכשיר הנ"ל אין תופעות של קילוף ופציעה חיצונית, מה שמאפשר חזרה מיידית לשגרת היום והמטופל נהנה מאפקט של מיצוק והחלקה של העור. 

מכשיר נוסף מבית היצרן ALMA הוא ה"ACCENT PRIME" (אקסנט-פריים) המשלב טכנולוגיית אולטרסאונד בשילוב עם גלי רדיו. מכשיר זה מאפשר לטפל בעור רפוי על ידי מיצוקו, חיטוב גוף והצרת היקפים והעלמת צלוליטס. בגזרת האף, אחת הטכנולוגיות שמחליפה את הניתוחים היא הרמה באמצעות קרסים וחוטים פנימיים, בשילוב של עיצוב שמעלים גבנונים על ידי הזרקת חומרים. 

לעומתם, טיפולים ניתוחיים יספקו מענה להשגת מראה של בטן מחוטבת, הגדלה או הרמה של החזה, שאיבות שומן, פילינג לפנים ומתיחות פנים. מתיחת הפנים מתבצעת לרוב לאחר גיל 50 ומטרתה להשיב את העור הנפול למקומו מבלי ליצור מראה "משוך לאחור". את המילוי מבצעים על ידי הזרקת שומן שנלקח מהבטן והמותניים וכך משיגים תוצאה כפולה - עיבוי במקומות החסרים והפחתת השומן במצבורים. לרוב מתבצע במקביל גם תיקון של העפעפיים העליונים והתחתונים על ידי הרמת הגבות, מאחר שטיפולים משולבים, מזוויות שונות, משיגים תוצאה הוליסטית טובה יותר. "כפלסטיקאים, המטרה שלנו היא לגרום לאדם להרגיש טוב עם עצמו דרך המראה החיצוני שלו", מסכם ד"ר לוי, "פעמים רבות השינוי הוא לא רק ויזואלי, אלא פנימי, כי כשאנחנו נראים צעירים יותר, זה גורם לנו גם להרגיש צעירים יותר".

 

תודה על הצבעתך

ניתן להצביע לכל מועמדת פעם אחת ביום.

נראה אותך מחר?

* ההצבעה לגמר נמשכת עד ל09.05.2017

שתפו עם חברים